Tekstregel 1

Tekstregel 2
Overzicht boeken

Vintage + interieur

Chris Muyres, Eveline Stoel, Caroline Coehorst, Anne-Marie Rem

De markt voor vintage blijft maar groeien, ook onder millennials. Meubels uit de periode van de jaren '50 tot '80 van de vorige eeuw zijn namelijk niet alleen duurzaam en dus helemaal van deze tijd, maar ook ideaal om een eigenzinnig nest mee te creëren. 

Vintage + interieur staat bomvol inspiratie voor iedere vintage-aficionado. Van beroemde designklassiekers die je koopt via een veilinghuis tot kringloopmeubels van onbekende ontwerpers: de interieurreportages in dit boek laten zien dat het vaak de nieuwe eigenaren zijn die gebruikte spullen hun glans teruggeven. Door ze te combineren met andere vintage vondsten of een gewaagd kleurenpalet, of juist door één vintage-stijl consequent door te voeren. Een scala van stromingen passeert de revue, waaronder mid-century modern, space age, groovy seventies, brutalisme, tiki en Hollywood Regency. 

Journalisten Chris Muyres en Eveline Stoel, fotograaf Caroline Coehorst en stylist Anne-Marie Rem hebben ieder decennialange ervaring met het maken van interieurreportages, onder meer voor vtwonen, Flow, Flea Market Style Magazine (VS), Milk Decoration (Fr), Eigen Huis & Interieur en Het Parool. Ze delen een liefde voor vintage design en kringloopvondsten, en bundelden voor dit boek hun krachten.


Vintage + interieur

Specificaties

  • Titel: Vintage + interieur
  • Formaat: 20 x 25,5 cm
  • Uitvoering: Gebonden papieren band
  • Fotografie: Caroline Coehorst
  • Omslag: Martien Holtzappel
  • Omvang: 256 blz.
  • Prijs: € 35,-
  • Publicatie: oktober 2021
  • NUR: 450
  • ISBN: 978 94 93095 73 1

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt