Saskia Schmitz

Saskia Schmitz

Saskia Schmitz (1960) werkte als mode/beauty-redacteur voor vele tijdschriften, waaronder Viva, Cosmopolitan, Marie Claire, Margriet, Top Santé en Yes. Momenteel is zij onderwijsassistent bij Visio, een school voor blinde en slechtziende kinderen.


Ristorante Da Gigino

Ristorante Da Gigino

Aan tafel met Familie in Sorrento

'Kent u een adresje waar je goed kunt eten?' Als je die vraag stelt in Sorrento, vlak onder Napels, beland je vroeg of laat in de Via degli Archi, bij Ristorante Da Gigino. 

 

  • Prijs: € 25,-

Saskia Schmitz

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt