Marlies Slegers

Marlies Slegers

Marlies Slegers (1965) heeft meer dan vijfendertig jeugdboeken en een enkel boek voor ouders (Soci@ Kids) geschreven en vervulde met het schrijver worden haar jeugddroom. Ze is opgegroeid in Indonesië. Ook schreef ze jarenlang columns over diabetes in tijdschriften en blogt ze met regelmaat over wat haar bezighoudt.


Het is maar een scheiding

Het is maar een scheiding

Het is een stralend mooie dag hier in Frankrijk en toch zit ik binnen in de slaapkamer opgesloten. Verdoofd en lamgeslagen door alles, in de wetenschap dat man na deze vakantie uit huis wil gaan. Een time-out. Maar het komt goed, hou ik mezelf voor. Het moet goedkomen. Want hij en ik - samen zijn we zoveel meer dan twee. Samen zijn we vijf. En dat gooien we echt niet zomaar weg. 

  • Prijs: € 20,-

Marlies Slegers

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt