Marco Rooth

Marco Rooth

Marco Rooth (1952) is beeldend kunstenaar en ontwerper van decors voor tv en film. In 2004 krijgt hij voor de film De Dominee een Gouden Kalf voor het beste
Production-design. In 2010 lukt het hem, met behulp van de Jellinekkliniek, om te stoppen met drinken. Drank schreef hij ook om anderen aan te moedigen zijn voorbeeld te volgen.


Dronk

Dronk

Een worsteling met alcohol

‘In het begin is de drank mijn vriend. Het helpt me om vrijer te worden en dingen uit te proberen. Ik laveer door het leven en neem beslissingen onder invloed van alcohol. Dan keert de drank zich tegen me, grijpt me bij de lurven en neemt me te grazen.’

  • Prijs: € 15,-

Marco Rooth

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt