Johan Faber

Johan Faber

Johan Faber (1970) is journalist en schrijver van veelgeprezen nonfictie- en fictieboeken. Met zijn roman De veteraan won hij de Dioraphte Literatuurprijs 2015


Het werkt!

Het werkt!

Hoe zorginstelling Philadelphia meer doet met minder regels.

Philadelphia, met 8.000 cliënten een van de grootste zorginstellingen voor verstandelijk gehandicapten van Nederland, gooide het roer een paar jaar geleden radicaal om. Minder systeem, minder regels, de wensen van de cliënt als uitgangspunt. Niet alleen mooie woorden, maar inmiddels ook de dagelijkse praktijk.

 

  • Prijs: € 17,50

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt