Het China-gevoel van Pearl S. Buck

Het China-gevoel van Pearl S. Buck

Winnaar Nobelprijs voor Literatuur 1938
Overzicht boeken
Het China-gevoel van Pearl S. Buck

Specificaties

  • Titel: Het China-gevoel van Pearl S. Buck
  • Auteur: Bettine Vriesekoop
  • Formaat: 13,5 x 21,5 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Ontwerp: Studio Jan de Boer
  • Omvang: 400 blz.
  • Prijs: € 22,50
  • Publicatie: Februari 2021
  • NUR: 320
  • ISBN: 978 94 93095 44 1

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt