Hans van der Beek

Hans van der Beek

Hans van der Beek (1966) is schrijver en journalist van Het Parool, o.a. van de
veelgelezen rubrieken Hans Halveert en momenteel Schuim. Hij schreef twee romans, Mijn vrouw heet Petra en Wees gegroet, die beide lovende recensies
kregen.


Neem een kijkje op de website van de Sterren van Morgen. Duik in de wereld van Max, Saar, Louise en Wollebrandt, lees meer over hun interesses en persoonlijkheden en leer de schrijvers kennen.


Hans van der Beek

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt