Hans de Kort

Hans

de Kort

Hans de Kort

Hans de Kort (1963) is zelfstandig fotograaf voor tijdschiften en reclamebureaus op het gebied van mode, reizen en portretten.


Ristorante Da Gigino

Ristorante Da Gigino

Aan tafel met Familie in Sorrento

'Kent u een adresje waar je goed kunt eten?' Als je die vraag stelt in Sorrento, vlak onder Napels, beland je vroeg of laat in de Via degli Archi, bij Ristorante Da Gigino. 

 

  • Prijs: € 25,-

Hans de Kort

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt