Francisca Kramer

Francisca Kramer

Francisca Kramer (1971) is journalist voor onder andere Volkskrant Magazine en Flow en schrijft over diverse psychologische onderwerpen zoals rouw, depressie en relaties. Na haar veertigste besloot ze psychologie te gaan studeren aan de Universiteit van Amsterdam. Ze is moeder van twee kinderen en woont in Bloemendaal. 


Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw

Over struikelen en weer opstaan

Dit handboek is realistisch en geeft inzicht, richting en houvast.

  • Prijs: € 18,50,-

Francisca Kramer

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt