De Speld

De Speld

Satirisch platform De Speld ontvangt maandelijks een 1,5 miljoen unieke bezoekers, heeft 375.000 volgers op Facebook, publiceert in deVolkskrant, maakt bulletins voor Radio Veronica, verzorgt een dagelijkse rubriek in Pauw en schreef eerder het standaardwerk Nederland Het Boek, waarin 13 miljard jaar vaderlandse geschiedenis in 140 pagina's compact werd samengevat.


De Speld

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt