Dat wordt nooit wat

Bert Visscher

Overzicht boeken

Bert Visscher

Dat wordt nooit wat

Mijn stuiterende beginjaren op het podium

Als puber al speelde hij het vuur uit z’n sloffen tijdens cabaretavonden op school. Totale gekte zonder enige structuur in een moordend tempo: zo kennen we cabaretier Bert Visscher. En vanaf het begin liepen de zalen zeker vanzelf lekker vol? Welnee, zeg. Vallen en opstaan. Zinloze ritten naar zaaltjes diep in de klei voor vier man, of voorstellingen waarbij het publiek zich nu nog afvraagt wat die man daar op het podium stond te doen. Om daarna tijdens de terugreis diep in de nacht in een truckerscafé boven een gehaktstaaf te hangen met maar één gedachte: dat wordt nooit wat. In dit boek beschrijft Bert op zijn eigen onnavolgbare manier welke fratsen hij heeft moeten uithalen om nu te verzuchten: TOCH NOG IETS GEWORDEN... 


Dat wordt nooit wat

‘Bert is met stip de leukste mafketel van Nederland.’ – Jochem Myjer

Specificaties

  • Titel: Dat wordt nooit wat
  • Auteur: Bert Visscher
  • Formaat: 14,9 x 22,9 cm
  • Uitvoering: Paperback
  • Ontwerp: Zeno
  • Fotografie: Archief Bert Visscher
  • Omslag: Moker Ontwerp
  • Omslagbeeld: Archief Bert Visscher en Maarten van der Wal
  • Omvang: 159 blz.
  • Prijs: € 17,50
  • NUR: 301
  • ISBN: 978 94 93095557

In de media

  • ‘Bert is met stip de leukste mafketel van Nederland.’ – Jochem Myjer


Bert Visscher

Bert Visscher

BERT VISSCHER (1960) is cabaretier. Na vier programma’s met cabaretgroep Filter en dertien soloprogramma’s toert Visscher nog steeds met vol plezier langs de theaters. Met iets meer structuur en balans maar energiek als altijd.


Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt