Colin O'Brien

Colin O'Brien

Colin O'Brien is een Ierse sportjournalist en wielercorrespondent en woont in Rome. Zijn fascinatie voor wielrennen begon in 1998, toen de Tour de France in Dublin startte. Hij schrijft voor verschillende internationale wielertijdschriften, waaronder RouleurPelotonCyclist en Procycling.


Giro d'Italia

Giro d'Italia

Het machtige verhaal van de mooiste wielerkoers

Tom Dumoulin kan het bevestigen: het is een koers vol grilligheid en passie, net als Italië zelf. Daarom is de Giro d'Italia meer dan een wielerwedstrijd, het vertelt een verhaal.

  • Prijs: € 20,-

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt