Bas Pronk

Bas Pronk

Bas Pronk is een van de succesvolste franchiseondernemers en een rolmodel binnen de snelgroeiende Nederlandse franchiseformule fit20, die na nationaal succes inmiddels de wereld verovert. Verander is het tweede boek van Bas Pronk, na eerder Obsessie (2015).


Verander

Verander

Verander is het opzienbarende verhaal van Bas Pronk (1982), die bouwde aan een mooie loopbaan in de media om deze weloverwogen in één klap om zeep te helpen. Hij besloot al zijn financiële middelen (en die van zijn vrouw) aan te wenden om een sportstudio te openen. 

  • Prijs: € 20,-

Bas Pronk

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

Karin Ruigrok - publiciteit
karin@uitgeverijbrandt.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt