Alfred Fidjestøl

Alfred Fidjestøl

Alfred Fidjestøl (1973) is een Noorse journalist en schreef van verschillende boeken, waaronder een aantal biografieën. Ook won hij al verschillende prijzen met de boeken die hij schreef. 


Bijna Menselijk

Bijna Menselijk

Julius (1979) kende een roerig leven met geweld en eenzaamheid, maar nu is de rust teruggekeerd en leeft hij als alfamannetje en trotse vader in een gemeenschap met negen chimpansees. De Noorse schrijver Alfred Fidjestøl schreef vol enthousiasme een boek over het leven van Julius. 

  • Prijs: € 20,-

Alfred Fidjestøl

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt