Ajax Jaarboek 2020/2021

Ajax Jaarboek 2020/2021

In opdracht van de Supportersvereniging Ajax
Overzicht boeken

Ajax Jaarboek 2020/2021

Ieder seizoen van een grote voetbalclub heeft per definitie historische waarde en jaarboeken zijn dus een mooie en noodzakelijke traditie. Ook Ajax had sinds 1992 een geweldig jaarboek. Aan die traditie leek dit jaar een einde te komen, tot een aantal Ajacieden besloot de handen ineen te slaan en de reeks op eigen initiatief voort te zetten. Onder de vlag van de Supportersvereniging Ajax, waardoor er meer ruimte voor oprechte emotie en betrokkenheid is. 

Met hun in liefde voor Ajax gedoopte pennen laten David Endt, Menno Pot, Rodney Rijsdijk en Finn Dekker ons alle hoeken van het veld zien, in alle Eredivisieduels, Beker- en Champions League-wedstrijden, ondersteund door de statistische gegevens van ‘good old’ Evert Vermeer. Het kan dooien, het kan vriezen, we kunnen winnen of verliezen, maar een betere traditie dan een jaarboek is er niet.


Ajax Jaarboek 2020/2021

Specificaties

  • Titel: Ajax Jaarboek 2020/2021
  • Formaat: 21 x 26 cm
  • Uitvoering: gebonden papieren band
  • Fotografie: AFC Ajax, Emile de Brouwer
  • Omslag: Moker Ontwerp
  • Omvang: 176 blz. fullcolour geïllustreerd
  • Prijs: € 25,-
  • Publicatie: 16-6-21
  • NUR: 489
  • ISBN: 978 94 93095 67 0

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt