Esther Roelofs

Esther Roelofs

Esther Roelofs (41) heeft twee dochters, is partner bij adviesbureau
WorkWire en initiatiefneemster van The Power Run Project, een stichting
die hardloopprogramma’s voor vluchtelingen organiseert. Met het lopen van de Boston marathon in 2017 zal zij de derde Nederlandse vrouw zijn die de ‘six star finisher
medal’ ontvangt (New York, Chicago, Tokio, Berlijn, Londen en Boston).


Esther Roelofs

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt