Tekstregel 1

Tekstregel 2

Lorenz Wagner

Lorenz Wagner (1970) is een vooraanstaand journalist van de Süddeutsche Zeitung. Voor zijn reportages ontving hij onder meer de Theodor Wolff Prize, de Herbert Quandt Media Prize en de Prix Franco-Allemand du Journalisme.


De jongen die te veel voelde

De jongen die te veel voelde

Hoe een befaamd hersenonderzoeker en zijn zoon onze kijk op autisme vergoed veranderen

Henry Markram is een van de bekendste hersenonderzoekers ter wereld, en wordt wel ‘de Elon Musk van de neurowetenschap’ genoemd. Als hij vader wordt van zijn zoon Kai, blijkt al snel dat de jongen anders is: hij is autistisch.

  • Prijs: € 20,-

Lorenz Wagner

In de media

  • ‘Een meeslepend verhaal over een van de briljantste onderzoekers ter wereld die het autisme van zijn zoon probeert te begrijpen. Een geweldig optimistisch boek.’

    – David Sinclair, hoogleraar genetica Harvard University

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt