Tekstregel 1

Tekstregel 2

David Endt

David Endt was van 1997 tot 2013 teammanager van het eerste elftal van Ajax. De bedenker van de bijnaam ‘Godenzonen’ schreef vele boeken over zijn hartstochtelijke liefde, voetbal, waarbinnen het blauw-zwart van FC Internazionale een ereplaats inneemt. Momenteel is hij spelers-agent met zijn eigen bedrijf Atlanta Sportsmanagement.


Voetbalshirts

Voetbalshirts

met een verhaal

De collectie wedstrijd-gedragen voetbalshirts van David Endt omvat niet alleen een halve eeuw rijke voetbalhistorie, maar is ook van een verrassende diversiteit, nationaal en internationaal.

  • Prijs: € 25,-

David Endt

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt