Brochures

Brochures

Brochure najaar 2021:

Aanbieding Brandt najaar 2021 143 kopie

Brochure zomer 2021:

Aanbieding Brandt zomer 2021 voorplat1 kopie

Brochure voorjaar 2021: 

Brochure voorjaar 2021

 

Brochure najaar 2020:

Aanbieding Brandt zomer 2020 LR losse paginas omslag

 

Brochure zomer 2020:

Aanbieding Brandt zomer 2020 LR losse paginas omslag

 

Brochure voorjaar 2020

Aanbieding Brandt voorjaar 2020 LR omslag

Brochure najaar 2019Aanbieding Brandt najaar 2019 LR losse paginas gesleept

 

Zomerbrochure 2019

Voorjaarsbrochure 2019

Najaarsbrochure 2018

Zomerbrochure 2018

Voorjaarsbrochure 2018

Najaarsbrochure 2017

Zomerbrochure 2017

brochure voorjaar 2017

Voorkant voorjaarsaanbieding 2017

brochure najaar 2016

voorkant najaarsaanbieding 2016 uitgeverij Brandt

 

Zomerbrochure 2016

brochure voorjaar 2016

brochure voorjaar 2016 uitgeverij brandt

brochure najaar 2015

najaarsaanbieding 2015 uitgeverij brandt

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt