Wie zijn wij?

Uitgever van literaire fictie en non-fictie

Onze boeken

  • 101 dingen die je moet weten over Ajax
  • Aankutten
  • Ajax Jaarboek 2020/2021
  • Alles onder controle
  • Before They Pass Away, de verhalen achter de foto's
  • Bijna Menselijk
  • Bowie
  • Bruce en ik - 29 odes aan Springsteen
  • Dag lief fijn eiland, 23 schrijvers over Texel
  • Dagboek van een gelukstoerist
  • Dat is dan jouw probleem
  • Dat wordt nooit wat
  • De affichekoning
  • De Ark
  • De beste plek ter wereld
  • De boevenwagen
  • De Hippe Vegetariër
  • De jongen die te veel voelde
  • De logica van geluk
  • De sprong op Normandië
  • De varende chef
  • Your Life, Your Rules
  • De walvishoeder
  • Desalnietbemind
  • Dochters van Mulan
  • Een boek over brood
  • Een hapklare historie van Frankrijk
  • Een vrouw van staal
  • Eigen Baas
  • Elvis en ik Odes aan Presley 
  • En ze deed het
  • Engelen van Maastricht
  • Frida Kahlo
  • Fuck die rimpels!
  • Gewoon wat een studentje 's avonds eet
  • Gewoon wat en studentje nog meer eet
  • Giro d'Italia
  • Haar laatste vlucht
  • Het blauwe wonder
  • Het China-gevoel van Pearl S. Buck
  • Het geweldige verhaal van Messi
  • Het geweldige verhaal van Neymar
  • Het is maar een scheiding
  • Het oog van de orkaan
  • Het werkt!
  • Hoor je me
  • Ik kan er een boek over schrijven
  • Johan Cruijff in Barcelona midprice
  • La Vuelta
  • Lefgozer
  • Lief van je
  • Mademoiselle Coco en het parfum van de liefde
  • Man in het zadel
  • Montessori voor thuis
  • Nederland Kookboek
  • Psychologisch handboek voor de niet zo perfecte vrouw
  • Ristorante Da Gigino
  • Serena's Stijlgids
  • Single geluk
  • Tril
  • Tropenvader
  • Tuurlijk schatje
  • Twaalf jaar onschuldig in de cel
  • U2 onder een bloedrode hemel
  • Van hier tot Tokio
  • Van Johan tot Frenkie
  • Verander
  • Waddenwolf
  • Your Life, Your Rules
  • Zal ík het anders doen?
  • Zeik niet zo
  • Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan

Wie zijn wij?

Uitgeverij Brandt is een nieuwe, bewust kleine, onafhankelijke uitgeverij van literaire fictie en non-fictie. Oprichter Paul Brandt werkte eerder als redacteur voor de uitgeverijen Schuyt & Co, Thomas Rap en tot 2014 als hoofdredacteur van Nijgh & Van Ditmar.
Bij Brandt zijn alle auteurs en boekprojecten ons even lief, dus presenteren we hen gelijkwaardig en met trots. Vanaf nu zijn ze ook van jou.

Onze boeken

A-Z

Nederland

Paul Brandt - uitgever/publisher
paul@uitgeverijbrandt.nl

Michiel Boek - manager verkoop
michiel@bureauboek.nl

Annemieke Heinen - bureauredactie 
annemiek@uitgeverijbrandt.nl

Erica van 't Leven  - publiciteit
erica@lopendezaken.nl

Sylvie Steffers  - publiciteit
sylvie@lopendezaken.nl

 

België

Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
+32(0) 3 345 60 40
info@elkedagboeken.be

Marcia van der Zwan – pers en publiciteit
marcia@elkedagboeken.be

Pieter Boschmans - verkoop buitendienst
pieter@elkedagboeken.be

Suzy Mertens - verkoop buitendienst 
suzy@elkedagboeken.be

Sophie Verbist - Pers en promotie 
sophie@elkedagboeken.be

Contact

Uitgeverij Brandt
Postbus 14858
1001 LJ Amsterdam
Uitgeverij-Brandt
Uitgeverijbrandt
UitgeverBrandt